Pieejamības rīki

INČUKALNA PAMATSKOLA

Lielākie darbi paveikti.

Erasmus+ projektā “Intelligent iLearning Environment for Creativity and Diversity” 2021-1-EL01-KA220-SCH-000027791 beidzies pirmais gads. Ir strādāts gan kopā ar skolēniem tepat mūsu pamatskolā, gan, sadarbojoties ar partneriem Kiprā un Bulgārijā. Ir strādājuši arī tikai skolotāji no vairākām iesaistītajām valstīm – klātienē Krētas universitātē, tiešsaistes sesijās vai patstāvīgi.

Galvenie, tātad arī lielākie darbi šobrīd ir 12 animācijas filmiņas, kuras ir veidojuši Inčukalna pamatskolas 4.a un 5.b klases skolēni. Lielā tēma filmiņām – “Drošība Internetā”, bet apakštēmas: 1. Personas datu drošība; 2. Viltus ziņas; 3. Apcelšana Internetā; 4. Internetatkarība.

Skolēni pie tēmām strādāja no decembra ik mēnesi tiekoties ar partneriem video-konferencē. Soli pa solim veicot uzdevumus un beigās izmantojot aplikāciju “Stop Motion Studio” ir tapušas pirmās filmiņas. Tapšanas procesā iesaistījās arī dažādu priekšmetu skolotāji, veidojot sadarbības stundas. Iesaistījās angļu valoda, vizuālā māksla, dizains un tehnoloģija, literatūra, sociālās zinības, vācu valoda.

Nākamais lielais darbs: piedalāmies drošas mācību platformas aprobācijā. Grieķijas puse ir izstrādājusi platformu skolēniem, kurā var droši, daudzveidīgi, radoši un vienkārši sadarboties. Esam izveidojuši dalībnieku kontus un ir sperti pirmie soļi, lai varētu sākt aprobāciju.

Pirmais lielākais projekta popularizēšanas pasākums notiks Bulgārijā, Sofijā 21. un 22. jūnijā. Mūsu skolu tur pārstāvēs 5.b klases audzinātāja, vācu valodas skolotāja Ilona Kļavinska. Konferencē Sofijā tiks prezentēts mūsu skolēnu darbs un viena no mūsu veidotajām animācijas filmiņām.

Ir iespēja arī virtuāli piedalīties šajā pasākumā, iepriekš reģistrējoties, lai saņemtu linku.

 https://docs.google.com/document/d/1ya5QxyHevLOg39Ju0T-27CZS6fSKMElC/edit?usp=sharing&ouid=112196365562682551250&rtpof=true&sd=true

Ja vēl kāda skola vēlas piedalīties šajā projektā nākamajā mācību gadā, aizpildiet anketu:

https://docs.google.com/document/d/1BkAFPWsJU6og7tLLhFmpb-xYY_ksCRCo/edit?usp=sharing&ouid=112196365562682551250&rtpof=true&sd=true

Ja vēlaties papildus informāciju par projektu, rakstiet uz: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

ozio_gallery_nano

Skolas adrese

Zvaigžņu iela 2, Inčukalns,

Inčukalna pag., Siguldas novads, LV-2141

e-pasts:

incukalna.pamatskola@sigulda.lv

Direktore  Agnese Kalniņa

mob. tālrunis: 29491243

e-pasts: agnese.kalnina@sigulda.lv

Direktora vietniece

māc. jaut. Irēna Ņikitina

mob. tālrunis: 29145337

e-pasts: irena.nikitina@sigulda.lv

Kā mūs atrast...