Pieejamības rīki

INČUKALNA PAMATSKOLA

NODARBĪBAS

 Pagarinātās dienas grupa

Pirmās un otrās klases bērniem ir iespēja pavadīt pēcpusdienas pagarinātās dienas grupā, kur viņi var spēlēt dažādas galda spēles, skatīt un lasīt grāmatas, skatīties multfilmas un veikt aktivitātes āra pastaigās. Pagarinātās dienas grupas darba laiks katru dienu no plkst 12.30 - 16.00. Ar vecāku līdzfinansējumu pagarinātajā grupā var darboties līdz plkst. 18.00. Pagarinātās dienas grupas skolotāja Inese Ziemele.

 

 

 

  Vizuālās mākslas pulciņš

Vizuālās mākslas pulciņa vadītāja Agita Mālupe. Jau vairākus gadus vizuālās mākslas skolotāja aicina visus uz vizuālās mākslas pulciņu, kur var zīmēt, līmēt, gleznot, veidot un vēl citādāk vizuāli izpaust savas radošās idejas. Šajā pulciņā pašam ar savām rokām ir iespēja radīt dažādus interesantus darbiņus un pat pagatavot dāvanas. Sākumskolas bērni apgūst prasmes dažādās vizuālās mākslas tehnikās un ļaujas radošām fantāzijām savos mākslas darbos. Pamatskolas skolēni papildus iepazīstas ar mākslas vēsturi un dažādiem vizuālās mākslas veidiem.  Pulciņa dalībniekiem ar saviem darbiem regulāri ir iespēja piedalīties dažādos valsts un starptautiska mēroga konkursos un izstādēs.

 

 

  Pūtēju orķestris

Vadītājs Vitalis Ķikusts. Inčukalna pamatskolas pūtēju orķestris piedalījies visos Rīgas rajona, valsts rīkotajos pasākumos no 1986. gada. Piedalījies Vispārējos Latviešu dziesmu svētkos 1988., 1990.,1995.,1998.,2003. gadā un piedalījies skolēnu dziesmu un deju svētkos, valsts Pūtēju orķestru festivālos Talsos, Ogrē, Alūksnē un Siguldā 2007. gada. Orķestri ņem dalību ikgadējos Inčukalna novada Dziesmu dienās no 1986. gada un visos Inčukalna pamatskolas un novada rīkotajos pasākumos. Inčukalna pamatskolas pūtēji 2008. gadā piedalījās Rīgas novada pūtēju orķestru konkursā un ieguva II pakāpes diplomu, tāpat piedalījās Republikas pūtēju orķestru fināla sacensībās un ieguva 4. vietu valsts mērogā savā grupā. Šogad gatavojas piedalīties kārtējos Dziesmu un deju svētkos.

 

  Badmintons

Badmintons spēle, kura patīk visiem. Pulciņa vadītāja Jekaterina Romanova. Pulciņa dalībnieku galvenais uzsvars tiek likts uz badmintona pamatu apgūšanu. Tiek attīstīts reakcijas ātrumus, koordinācija, sekmēta veselības saglabāšana un nostiprināšana, veidota pareiza stāja un cīņa ar liekajiem ķermeņa kilogramiem. 1.-9. klašu skolēni šo sporta veidu lieliski demonstrē Latvijas Badmintona amatieru līgas un Rīgas Badmintons skolas organizētajās sacensībās uzrādot labus un teicamus rezultātus. Badmintons- ātra un azartiska, taktiska sporta spēle, kas spēj aizraut jebkurā vecumā!

 

 

 Galda hokejs

Galda hokeja pulciņā nodarbībās bērni apgūst prasmes pārredzēt laukumu, lasīt pretinieka spēli un veidot savu spēles rokrakstu. Lai to visu varētu īstenot nodarbībās tiek apgūti visi spēles elementi - ripas vadīšana, metieni, piespēles, kombinācijas, aizsardzības stili un zonas pārvarēšana. Bez tā visa galda hokejs bērniem dod lielisku iespēju socializēties savā starpā. Galda hokeja, kā spēles, pluss ir tāds, ka savā starpā var sacensties jebkura vecuma un dzimuma spēlētāji. Galda hokeja pulciņa vadītājs Sandis Kalniņš.

 

 

Radošās pašizpausmes pulciņš

Radošās pašizpausmes pulciņā ievingrināsim pirkstu sīko muskulatūru, griežot ziedlapiņas no biezā kreppapīra un veidojot patriotisko ziedu virteni, ziedlapiņas stiprinot pie lampiņu virtenes ar karstās līmes pistoles palīdzību. Tuvojoties Ziemassvētkiem, veidosim kartiņas, izmantojot dažādas papīra griežamās formas, izveidosim sev un saviem mīļajiem skaistas kartiņas. Pēc Jaunā gada vārīsim ziepes un liesim sveces ar dažādiem aromātiem, krāsām un dekoriem. Veidosim domino, pildspalvu ietvarus, rotaslietas un trauciņus no epoksīdsveķiem, izmantojot krāsu rakstus un dizaina elementus. Mācību gada noslēgumā strādāsim ar ādu - veidosim aproces, auskarus un citus dekoratīvus elementus. Ādām ir dažādas krāsas un tekstūras, līdz ar to katram būs iespēja izvēlēties sev piemērotākās krāsas un tekstūras. Pulciņa nodarbības vada Laura Cielēna-Kudrjašova.

 

 Teātra mākslas pulciņš

Teātra mākslas pulciņa nodarbībās dalībnieki mācās rast gandarījumu uzstājoties publikas priekšā un prieku savstarpējā sadarbībā. Aktiermākslas prasmes tiek apgūtas bērniem vissaprotamākā valodā- SPĒLĒJOT SPĒLES. Uzdevums pēc uzdevuma un viņi pat nepamana, ka ir jau kļuvuši par lieliskiem aktieriem un runas meistariem. Caur līdzdarbošanos un prieku par procesu ikviens nodarbības dalībnieks iemācās:
tikt galā ar savām bailēm uzstājoties publikas priekšā;
būt lielisks spēļu un sarunu biedrs;
uzrunāt un ieinteresēt publiku;
iepazīt un izpaust savas stiprās puses;
noturēt uzmanību un spēju koncentrēties;
izteikt savas domas;
improvizēt, iejusties un sadarboties.
Nodarbības vada teātra mākslas skolotāja Dace Kalniņa.

 

Florbols

Florbols ir komandas sporta spēle ar kuru var nodarboties gan zēni, gan meitenes. Šis sporta veids attīsta fizisko attīstību, spēju sadarboties un strādāt komandā ("viens par visiem, visi par vienu"), kā arī domāšanu. Inčukalnā jau vairākus gadus ir iespēja nodarboties ar šo sporta veidu un kopā ar saviem komandas biedriem piedalīties ne tikai treniņos, bet arī sacensībās Latvijā un ārpus tās, iegūstot jaunas emocījas un iespaidus.

Florbola treneris Ģirts Bunkus. 

 

 

 

Skolas adrese

Zvaigžņu iela 2, Inčukalns,

Inčukalna pag., Siguldas novads, LV-2141

e-pasts:

incukalna.pamatskola@sigulda.lv

Direktore  Agnese Kalniņa

mob. tālrunis: 29491243

e-pasts: agnese.kalnina@sigulda.lv

Direktora vietniece

māc. jaut. Irēna Ņikitina

mob. tālrunis: 29145337

e-pasts: irena.nikitina@sigulda.lv

Kā mūs atrast...