Pieejamības rīki

INČUKALNA PAMATSKOLA

Inčukalnas pamatskolas karjeras izglītības programma

Karjeras izglītība ir plānots pasākumu, kursu un programmu nodrošinājums izglītības iestādēs, lai palīdzētu izglītojamajiem attīstīt prasmes savas karjeras mērķu izvirzīšanā, karjeras vadīšanā.

Ar Inčukalna pamatskolas Karjeras programmu no 2022. - 2025.gadam var iepazīties ŠEIT.

 

Inčukalna pamatskolā aizvadīta Karjeras nedēļa

Aizvadītajā nedēļā ar vairāk nekā 3300 pasākumiem visā Latvijā atzīmēta Karjeras nedēļas desmitgade, un pasākumi norisinājušies arī Siguldas novada Inčukalna pamatskolā. Skolēni iesaistījās Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) rīkotajās diskusijās, apmeklēja uzņēmumus, piedalījās konkursos un mācībstundās, kā arī izzināja uzņēmējspējas pašu spēkiem, izmantojot izstrādāto digitālo rīku.

Lasīt tālāk ...

Karjeras nedēļa

Karjeras nedēļu jau astoto gadu organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) un to finansē ESF projekts “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”. 2020. gadā Karjeras nedēļa notiek no 26. līdz 30. oktobrim

Lasīt tālāk ...

Mana karjera - mana izvēle

2020. gada 6. un 8.oktobrī 8. un 9. klasei projekta „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros tika novadītas tematiskas audzināšanas stundas “Mana karjera – mana izvēle” karjeras konsultanta vadībā.

Lasīt tālāk ...

Skolas adrese

Zvaigžņu iela 2, Inčukalns,

Inčukalna pag., Siguldas novads, LV-2141

e-pasts:

incukalna.pamatskola@sigulda.lv

Direktore  Agnese Kalniņa

mob. tālrunis: 29491243

e-pasts: agnese.kalnina@sigulda.lv

Direktora vietniece

māc. jaut. Irēna Ņikitina

mob. tālrunis: 29145337

e-pasts: irena.nikitina@sigulda.lv

Kā mūs atrast...