Pieejamības rīki

INČUKALNA PAMATSKOLA

Pasaules Ūdens diena

Katru gadu 22.martā tiek atzīmēta Pasaules Ūdens diena, kuras mērķis ir pievērst uzmanību ūdens resursu pieejamībai un kvalitātei un aicināt katram cilvēkam apzināties ūdens vērtību. Latvijā šī diena tiek atzīmēta kopš 1996.gada.

Lasīt tālāk ...

Pasaules Mutes veselības diena

20. martā tiek atzīmēta Pasaules mutes veselības diena, kuras mērķis ir veicināt iedzīvotāju izpratni un papildināt zināšanas par mutes veselību, akcentējot mutes un zobu kopšanas nozīmi.

Lasīt tālāk ...

Mans veselīgā uztura šķīvis

Lai veicinātu veselīga uztura paradumu ieviešanu ikdienā un aktualizētu veselīga uztura šķīvja principa nozīmību veselības saglabāšanā un uzlabošanā, Slimību profilakses un kontroles centrs aicināja 1.–4. klašu skolēnus 21.novembra līdz 5.decembrim piedalīties konkursā “Mans veselīgā uztura šķīvis”. 

Lasīt tālāk ...

Lekcija “Traumatisma profilakse”.

Lai nostiprinātu zināšanas par to, kā izvairīties no dažādu traumu iegūšanas, 30.septembrī skolā viesojās Slimību profilakses un kontroles centra pārstāve, kas 4.-5. klašu skolēniem lasīja lekciju par traumatisma profilaksi.

Lasīt tālāk ...

Par veselīgu dzīvesveidu

 

Piektdien 19.maijā pie 2.a un 2.b klases viesojās grupas " GAIN FAST" solists, viens no ielu vingrotāju aizsācējiem Latvijā un visādi citādi aktīvs cilvēks Kaspars Zlidnis.

Lasīt tālāk ...

Svarīgi par atbildību

IMG 0321 300x200Mūsu skolu – Inčukalna pamatskolu – 11. janvārī apciemoja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Siguldas iecirkņa nepilngadīgo lietu inspektores I. Niedrīte un I. Ābelīte, lai atgādinātu mums par atbildību.
Inspektores stāstīja par administratīvo atbildību, kas iestājas jau no 14 gadiem. Viņas mums pastāstīja arī par administratīva rakstura piespiedu līdzekļiem no 11 līdz 18 gadiem. Tie ir – brīdinājums, pienākums atlīdzināt zaudējumu, uzvedības

Lasīt tālāk ...

Skolas adrese

Zvaigžņu iela 2, Inčukalns,

Inčukalna pag., Siguldas novads, LV-2141

e-pasts:

incukalna.pamatskola@sigulda.lv

Direktore  Agnese Kalniņa

mob. tālrunis: 29491243

e-pasts: agnese.kalnina@sigulda.lv

Direktora vietniece

māc. jaut. Irēna Ņikitina

mob. tālrunis: 29145337

e-pasts: irena.nikitina@sigulda.lv

Kā mūs atrast...